Дел од Центар без вода

Поради санирање на дефект на огрлица ,на ул.Рајко Жнзифов бр.32 во општина Центар, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од ул.Рајко Жинзифов и Стефан Јакимов Дедов од 07:00 часот до завршување со активностите.

Претходна вестПретпладне стабилно и топло, попладне нестабилно
Следна вестДел од неколку скопски населби без струја