Уапсен скопјанец, ја истепал својата сопруга

Вчера вечер во 23.40 часот на подрачјето на Центар, полициски службеници од Полициската станица Центар го лишиле од слобода 35-годишниот Б.К. од Скопје, затоа што во домот физички ја нападнал неговата 34-годишна сопруга, извести МВР.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

 

Претходна вестПочувствуван земјотрес во Битола
Следна вестКолстад пресилен против Пелистер