23-годишен скопјанец најден починат во домот во Гази Баба

Младо лице пронајдено мртово во Скопје. Имено, вчера на подрачјето на Гази Баба, во неговиот дом бил пронајден починат В.М.(23).

Од страна на лекар од Итната медицинска помош констатирана била смрт без видливи знаци на насилство. Извршен бил увид од полицијата, а по насоки на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција.

Претходна вестКасами: Веќе е најавено дека „Влен“ ќе биде дел од наредната влада
Следна вестЈунајтед груп Б.В. продолжи со успешен раст во 2023 година со рекордни резултати