Две лица повредени во сообраќајна несреќа на Партизанска

Две лица се повредени во сообраќајна несреќа помеѓу две возила што се случи на булеварот Партизански одреди, во близина на „Сити мол“.

Повредените се пренесени во болница, а полицијата врши увид на местото на несреќата.

Претходна вестЗаев: Очигледно е дека Бугарија ќе стави вето, да почекаме да им поминат изборите
Следна вестВо ковид центрите во Скопје хоспитализирани уште 41 пациент