Скопјанка истепана од страна на својот сопруг

На 23.05.2024 во 20.30 часот во СВР Скопје, 39-годишна жена пријавила дека на 12.05.2024 околу 22.30 часот во семејниот дом во скопско, била физички нападната од својот сопруг М.Б.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Претходна вестВучиќ: Најмногу вложив во односите со нашите браќа Македонци, ме погоди што Македонија гласаше за резолуцијата за Сребреница
Следна вестНиските цени на доматите ги натераа на протест земјоделците од струмичко Просениково