Жена го нападнала својот сопруг и своето дете

Млада жена вчера го нападнала својот сопруг и своето дете во Демир Капија. За настанот бил известен јавен обвинител.

Како што соопшти СВР Велес полициски службеници ја лишиле од слобода Е.К (34) откако во семејната куќа ги нападнала нејзиниот 56-годишен сопруг и нивното малолетно дете.

За настанот бил известен јавен обвинител. По целосно документирање на случајот, против неа ќе биде поднесена соодветна пријава.

Претходна вестИнститут за судска медицина: Се оградуваме од сите неофицијални информации за обдукцијата на Ѓорчевска и Жежовски
Следна вестОбвинителот Јовески: Довербата на граѓаните во нас е повисока од онаа што се презентирана