Скопјанка нападната поради недоразбирање во сообраќајот

Синоќа бил нападната 19-годишна скопјанка поради недоразбирање во сообраќајот.

– На 26.02.2023 во 22.15 часот во СВР Скопје, М.К.(19) од Скопје пријавила дека околу 21.45 часот на подрачјето на Бит Пазар, по претходно недоразбирање во сообраќајот, била физички нападната од А.Х.(26) од Скопје, информира МВР.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Претходна вестСо фотомонтажа злоупотребени приватни фотографии на претседателката на ДКСК
Следна вестМанијак се обидел да силува жена на Водно