Скопјанка претепана од свекорот

На 03.04.2023 во 10.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на подрачјето на Драчево, М.М.(32) од Скопје била физички нападната од нејзиниот свекор З.М..

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Претходна вестФилип Миркуловски привремено ќе го води Вецлар како главен тренер
Следна вестПремачкан со црна боја написот на „Ванчо Михајлов“ во Битолa