Скопјанка претепана од своите синови

Педесет и двегодишна жена во неделата во полиција пријавила дека била претепана од страна на своите синови. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

– На 15.10.2023 во 16:00 часот во СВР Скопје, 52 -годишна жена пријавила дека на 14.10.2023 околу 21:00 часот во домот во скопско била физички нападната од нејзините синови Д.К. и А.К, информираат од МВР.

МВР презема мерки за расчистување на случајот.

Претходна вестВандали уништија неколку детски игралишта во скопски Аеродром
Следна вестРК „Алкалоид“ дебитира на европската сцена, играчите со мала трема…