Бред Пит конечно е среќен со 26 години помладата Инес

Бред Пит не ја крие среќата поради моменталната врска со 26 години помладата Инес де Рамон, а тоа го потврди и извор близок на актерот за магазинот „Пипл“

Познатиот холивудски заводник (60) и убавата Инес (34) го започнаа заедничкиот живот по 15 месеци врска, а извор близок на актерот потврдува дека Пит е во среќна врска за магазинот „Пипл“.

„Поминаа толку многу време заедно што имаше смисла Бред да започне заеднички живот“, рече тој, додавајќи дека Пит конечно е среќен и обожава да го поминува времето со Рамон.

Претходна вестЌе казнат ли некогаш скопски пироман што лечи фрустрации врз контејнер?
Следна вестСилен земјотрес ја погоди Босна и Херцеговина